Beratung zu JUWEL Fertiggaragen

Het JUWEL-advies Met ervaring en deskundigheid

Talrijke testrapporten en studies tonen aan dat het JUWEL-advies voortreffelijk is. Maar we zijn vooral trots op het feit dat onze klanten ook de persoonlijke service bij JUWEL waarderen. We adviseren u graag in een vrijblijvend gesprek over alle vragen met betrekking tot het ontwerp van uw individuele prefab garage.

Prefab garages zijn onze passie We adviseren met meer dan 25 jaar ervaring

De basis van ons degelijke werk is een hoog niveau van deskundigheid en ervaring. Na meer dan twee decennia in het vak hebben we ons eigen team van deskundigen om u bij te staan met advies en planning.

Dit betekent voor u een perfecte kwaliteit en optimale service.

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Christoph Smieszkol

Afhandeling/Binnendienst

+49 (0) 2842 9433-12

c.smieszkol@fertiggaragen.net

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Andreas Kaute

Verkoop Duitsland

+49 (0) 2842 9433-24

a.kaute@fertiggaragen.net

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Annegret Opitz

Verkoop Duitsland

+49 (0) 2842 9433-26

a.opitz@fertiggaragen.net

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Guido Peraglie

Verkoop Duitsland

+49 (0) 2842 9433-25

g.peraglie@fertiggaragen.net

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Melanie Steufkens

Verkoop Duitsland

+49 (0) 2842 9433-18

m.steufkens@fertiggaragen.net

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Berthold Stommel

Verkoop Duitsland

+49 (0) 2842 9433-23

b.stommel@fertiggaragen.net

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Axel Wolf

Verkoop Duitsland

+49 (0) 2842 9433-13

a.wolf@fertiggaragen.net

Ansprechpartner für JUWEL Fertiggaragen

Richard van Waaijenburg

Verkoop Nederland

+31 (0) 622 60 51 44

info@prefab-garages.nl

JUWEL prefab garages in Belgien

In ons buurland België bieden wij u ook JUWEL-kwaliteit met moderne JUWEL-service aan met onze verkooppartner Feryn Prefab House Boxes.

Feryn Prefab Garageboxen b.v.

Mechelseweg 87
1880 Kapelle-Op-Den-Bos

 +32 473 66 66 48

Nicola@feryn.be

www.betonbox.be